zaferrsy adlı kullanıcının mesajları

bos gercektende boş saman beyinlisin de ondan anlamiyorsun o buyuk kafanda akil olsaydi dusunerek yazardin ben yeterince sıkıntimi anlatabildim ama gerizekalica cevablarinizi hic cekemiyecem insanlik namina yardim edebilecekler yazar zaten senin gibi sırf niyeti dalga gecmek ve bos laklak olan aptallar yazmaz zaten

gerçekten de sizin gibi GERIZEKALİ VE APTALL insanlardan iş konusunda yardimci olmanizi isteyecek kadar salağim gunde 10 kez iskur sayfama bakiyorum cok uzak yerlerde is ilanlari var fakat bana referans olacak tolerans saglayacak kimsem yok uzak yerlere gidip mulakatlara girip sonrada elenip ortada kalacaksam is kurumlarina bosuna bakiyorum demektir Ben NE YAPABILIRIM DIYE AKIL HOCALIGI YAPMANIZI ISTEMEDIM sadece bu konuda yardimci olabilen yazsin lutfen gereksiz yazmayin

gözlerimde ki rahatsizlik nedeniyle %48 ömur boyu engelli raporu aldim ve bu yuzden ozel guvenlik sertfikasini hic bir zaman alamiyacam

OKUYUN!!!!!LUTFENNNN YARDIM EDIN NNNN!!!!!Selam ben 25 yasinda evliyim pasif gayim 2 cocugum var issizim sanliurfaya 150 km uzak bir ilcede yasiyorum bulundugum yerde is imkani hic yok torpili olan sadece bir ise giriyor bu siradan bir is bile olsa .turkiyenin neresinde olursa olsun calisirim caresizim bana is konusunda yardimci olacak biri varsa bana ulassin olene kadar dua ederim durumum icler acisi burdan bir umut ariyorum yoksa herkesin yaptigi gibi sob care intihar edecem dedim ya caresizim saygilarimla