!!!!! adlı kullanıcının mesajları

Bende hep sizin yazdiginiz ihtimaller uzerine hayal kurdum. Belki farkli anladim diye düşünmek istedim. Ama deil malesef

arastrdm çok kisiyle konustum hastanelere bile hocalarimla konustum cok yere sordum. Kimse farklı bişi demiyo

Merhabalar arkadaşlar. sizden bi konu hakkinda yardm istiycektim. Ben bu sene Kktcye ogrenci olarak geldim hiv + im. Ve buraya geldikten sonra öğrendimki hiv pozitifleri direk adadan gondrriyorlar. 1 ocaga kadar muhacerat yapmam gerekiyor bunun icinde saglik raporu da istiyorlar. Muhacerat yapmaya calisirsam adadan atilcam. Yapmazsam da her kaldigim gun icin para cezasi vercekler ve bunu odeyemeyecegim icinde adaya bidaha giris yapamycam. Iki turlude basim belada nasl kurtulcam napcam bilmiyorum. Gecen sene bu hastalik yzuunden okulu biraktm. Bu seneminde cope gitmesini istemiyorum aileminde haberi yok. buraya kadar gelnisken pes etmekte istmeiyorum. Ama gucum kalmadi. Nolursunuz bilgisi olan yardimi dokuncak biri varsa yardimci olsunn. Nolursunuz intiharin esigindeyim. Nereye gitsem sonuc alamyorum ve isler git gide batyo. Bende yasamk istiyorum herkes gibi. bukadar mucadelenin sonunun cop olmasini istemiyorum. Nolursunuz😔