eda98 adlı kullanıcının mesajları

malasef öyle ailen seni yönlendirmeye çalışıyor onlar gibi olmanı istiyorlar seni şekillendiriyolar 21 yıldır bu şekilde devam ediyor ileride böyle olucak gibi sadece kendi ayaklarının üstüne basınca calıştığın zamanlarda bu baskılardan bir nebze kurtuluyorsun zaten

ailene bunu açıklamak bunu kabul ettirmek imkansızken benim gibi bizler gibi biz kimleriz ? gökkuşağı altında yaşayan ama içinde tutmak zorunda kalan insanlarız belkide bir çoğumuz insgramımda lgbt sayfaları engellenmiş bilin bakalım kim onlar bizim iyliğimizi düşünen insanlar belki evet ailemi seviyorum ama ailemin istediği gibi yaşamak istemiyorum özgür ruhum burada kısıtlanıyor eşcinsel bir arkadaşınla bile mesajlaşırken teredütlenmek ben buyum ve böyle yaşamak istemiyorum kimsenin kalıplarına ihtiyacım yok sizinde yok eminim benim gibi olanlar bu zorluğu yaşayan insanlar vardır yaşamamalarını dilerdim hem kendim için hem onlar için lezsin ! erkek oluyorsun bir kadın oluyorsun! onlar senin kafanı dolduruyor sözlerinden sıkıldım ben kendimi kontol edebilirim ben kendimi biliyorum nerde durmam gerektiğini ne zaman ilerlemem gerektiğini biliyorum yaşayamamak ne acı ve ne kötü cükü olan erkekler ideal görülüyor tercih meselesi ben iki taraftayım erkeklede olabilirim kadınlada olabilirim kime ne bu kalıplardan kurtulmak gerek bazen ama sesini cıkartığında her baş kaldırdığında daha kötü günler beni bekliyor oluyor o yüzden susup kalıyorsun istediğim kişiyle arkadaş olup istemediğim kişiyle aşık olmak istiyorum ve size flightless bird ?( uçamayan küş şarkısını armağan etmek istiyorum sanırım ben oyum gökkuşağının içinde siyah kalmış bir kuş