NarutoSama adlı kullanıcının mesajları

1-mutluluk/aşk

2-uçabilmek

3-geçmişteki hatamı düzeltebilme

Klasik oldu biraz :,)

En son ne zaman aşık oldun? (Bu soruyu sordum mu hatırlamıyorum)

Sorunun şu anki psikolojime iyi geleceğini bilerek cevaplıyorum.

Gay olduğumu ilk anladığım anda.Orta okulda en yakın arkadaşıma aşık oldum sanırım.

Tabi o aşk hiç dışa çıkamadı.Koç burcu olduğum için duygusalım.Onu sevdim.Davranışları konuşma ve espiri anlayışı Pc oyunları anime tutkusu.Yaşamı...

Sevmek güzel bir histi en azından.Yaşamamış olmak istemezdim.

Peki ya sen ?

Romantizm denilince akıla romantik akşam yemekleri,sürekli hediyelerle şımartma,romantik sözler,şiirler gelir.

Bence romantizm böyle değil bunlar sadece sahte geliyor flsllslsöödösls

Atıyorum sevdiğin kişiyle sahilde oturmak,kokoreç yemek,el ele korkmadan dolaşabilmek bile romantizmin bir parçası.

Eğer ruh eşim olursa bir çılgınlık yapıp Şırdan yerdim onunla :D

Sana benzer bir düşüncem var. :)

Böyle söyleyince bir garip duruyor ama hep hoşuma giden ve paylaşmak istediğim bir konudur.

Gerçekten modadan anlayan bir kardeşe sahibim ve ne zaman alış veriş yapmak istesem giyim konusunda tartışılmaz belirleyicim odur.

Hayatımın en ilginç noktası burda başladı.Parkta bir kız tarafından popom ellendi :D Bunu yaşadığımda on yedi yaşlarımdaydım heralde.

Ulan bir su ekmek yumurta alayım diye binadan çıkıyorum alt katta ki teyze yan komşu kapı sesiyle balkonda beliriyor.

Markette kasiyer kızlar 'ın ilgili bakışları ve konuşmak için fırsat kollamaları eve gelen misafirin anneme aman bu senin oğlun mu ? E bu sana hiç benzemiyor. (Anneme hakaret.) Bunu bizim filancanın kızına alalım.

İşte komedi burda başlıyor ya.Gay olduğumdan kimsenin haberi yok ama kardeşim dahil olmak üzere eş dost akraba konu komşu bir kız arkadaş edinmemi iple çekiyor.Sanırım ilişkisiz geçen üç yıl onlara hala eş cinsel olma ihtimalimi göz önünde bulundurmaları gerektiğini düşündürmüyor.

Üç sene önce liseden bir kız arkadaş edindim.O zamanlar arızalım heralde belki bir kızla çıkmak sorunuma çözüm olacaktır diyordum.Ama olay beni öpmek ister misin ?de boka sardı arkadaş.

Acayip bir şeydi.Bir kızı öpememek elini tuttuğunda haz alamamak.

Hmmm.Ben biraz rahatladım bunları anlatınca sanırım.Güzel oldu.

İşin kısası lbgtli dostlarım kadınlar tarafından taciz ediliyorum ve bazen bunu komik bulduğum kadar çirkince bulduğum bile oluyor ki o anlarda genellikle akşam koşuma son verip soluğu evde alıyorum.

:)

Böyle ilginç anıları olanlar varsa paylaşmak her zaman güzeldir.Sizi seviyorum.

Uyan.Parkta sabah koşunu yap.Duş al.Tıraş ol.Kendine aynada harika olduğunu söyle.Sıkı bir kahvaltı.Sabah kahvesi eşliğinde Virgin River oku.

Japon arkadaşınla yirmi dakika japonca günlük konuşma.Farsça ve İngilizce kısa bir tekrar.

Asya film ve dizilerini izle

Sosyal medyada tur at.

Kendinle baş başa kal ve her şeyden ve herkesten korktuğunu kimliğini saklamak zorunda olduğunu sevilmek istesende sevmeyi bilsende yaşamak denilen sıkıntılı döngüde mahkum olduğunu ve kimsenin gay olduğunu fark etmediği için bu müebbet hapsi kimseye belli etmeden sürdürebileceğini kendi kendine inandır.

Evi toparla.Annene iyi geceler öpücüğü.Odanda kahve ve kitap.Hop uyku.

Ve sabah sekizde uyanınca bu döngü tekrar eder

:)