tanya adlı kullanıcının mesajları

Merhabalar oncelikle, hormon tedavisine yaklasik 2 hafta once basladım, 17 yaşındayım 25 miligram andr*cur 2 miligram estr*fem aliyorum. Sürecten once neredeyse hic olmayan cinsel isteğim 2-3 katina cikti, bu sebeple de masturbasyon yapiyorum. Bu durum normal mi? Masturbasyon yapmam göğüs gelişimimi ve diğer surecleri etkiler mi? Lütfen yardimci olun :(

Transeksüel olduğumu belirttim zaten Kadın hissediyorum ve olmak da istiyorum. Vucudumun her erkeksi seyinden nefret ediyorum. Benim sorum şuydu mesela psikiyatri ve diğer testlerin takibi ve sonucunda tedaviye başlamasina izin verilmeyen insanlar var bu blogda da bir kac tane gordum bundan korktum da o yuzden boyle bir soru sordum şuan henüz hic bir surece baslamadim

Ben bir transgender olarak doğal büyük göğüsüm vucuduma gore ince bel imve erkek gibi olmayan bir kalcaya sahibim genel olarak kadinsi bir gorunume sahibim sakallarım ve vucut kıllarım asırı var bu bir sorun olur mu ileriye dönük henüz aileme acilmadim doktora da gitmedim bilgilendirebilir misiniz beni biraz?

Ben bir transgender olarak doğal bir göğüs vucuduma gore ince bel ve erkek gibi olmayan bir kalcaya sahibim kadinsi bir gorunume sahibim sakallarım ve vucut kıllarım asırı var bu bir sorun olur mu ileriye dönük henüz aileme acilmadim doktora da gitmedim bilgilendirebilir misiniz beni biraz?

Ben bir transgender olarak doğal bir göğüs vucuduma gore ince bel ve erkek gibi olmayan bir kalcaya sahibim kadinsi bir gorunume sahibim sakallarım ve vucut kıllarım asırı var bu bir sorun olur mu ileriye dönük henüz aileme acilmadim doktora da gitmedim bilgilendirebilir misiniz beni biraz?