İcinde kalmasın haykır

• Merhaba arkadaşlar.

En ufak şeylerden bile mutlu olan insanlarız bizi nasıl üzebiliyorsunuz.

Sizde ne söylemek istiyorsanız aklınıza ne geliyorsa söyleyin içinizi dökün.

Ayaklarımı yerden kesecek bir mutluluk istiyorum dedi,

Bir gün boynunda asılı bir iple bulduk.

:rolleyes:

• O kadar söylenecek çok şey varki içime attım. Dışıma yansıtmayı sevmem. Konuşkan biri de değilim. Sesiz biriyimdir. Annemden nefret eden biriyim. Hiç bir zaman sevmedim. Hataları çok var. Anne sevgisini tadanlardan değilim. İçimde hep boşluk olmuştur. Doldurulamadı hiç bir zaman, Annesizlik zordur. Annem hayatta hayatımda çok şeyler oldu aslında katlanmak dik durmak zorunda kaldım. Evi terk ettim. Uzun bi süre geri dönmedim. Vicdanım yüzünden geri döndüm. Evin erkeği tek benim. Kardeşim de yok. Babamı çocukken kaybettim. Anne oğul dik durmaya çalıştık ama anne hainlik yapttı. Allah kahretsin önüme çıkanı dövdüm. Sarhoş gibiydim. Kendime gelemedim dışarıda bankta uyudum. Eve gidemedim. Uzun süre sonra eve geldim. Beni affet diye yalvarıyordu. Hala da öyle ama affetmeyeceğim. Babama sözüm var. Ne olursa olsun onu bırakmayacağıma dair. Babam yerine onu kaybetseydim keşke söylendiğim de oluyor. "Kimsesizlikten" korkan biriyim. Anneye karşı kinim nefretim çok var. Bitmeyecek sonsuza kadar devam edecek. Kara Toprağa girene kadar. Düzgün anlatamadım dediğim gibi konuşmayı pek sevmem anlatmakta da pek iyi değilim.

bunu ilkez buraya anlattım. İçim rahatlar diye düşündüm ama olmadı.

• DarkDays Senin durumunu bilmiyoruz. "Bilmiyorum" Ama ölümlü dünya Ne olursa olsun hayatın tadını çıkar. Annene karşı olan nefretin üzücü tabi açıkçası üzüldüm. Küçük yaşta babanı kaybetmen bende küçük yaşta babamı kaybettim. Bu durumda seni çok iyi anlıyorum. Bende üvey baba var. Herkes sever onu ama ben sevmem. Sen anne ben üvey baba nefreti var. Seni anlıyorum kardeşim sana tavsiyem annene karşı nefretini kinini yansıtma o da bir can ;)

• Benim ki biraz saçma gelecek ama off ya İnstagram silme varmış. Arkadaş İnstagramını sileceğini söyledi. Derslerden dolayı neyse sonra yanıma geldi deniz brn silemedim silinmiyor dedi arkadaş dediğim okan bende nasıl silemedin diye sordum. İnstagram silme sitesini yanımda açtı ama bana demedi bu İnstagramı siliyor. Dedi ki takipçi sayısı artıyor buraya şifreni girince bari bırak da yazıları okuyayım dedim. Ya hayır hadi süresi var geçecek. Çabuk şifreni gir dedi. Bende panik oldum. mal salak gibi 😂😐 şifreyi girdim tuşa tıkladım. İnstagram hesabın silinmiştir deniz gidişatın üzüyor dedi öylece telefona baka kaldım. Okan da ortadan tüydü güle güle kaçıp gitti. Oh deniz hanım intikam böyle alınır diyerek ya off ya ben bu kurnaz okana nasıl kandım. Gitti takipçilerim gitti resimlerim gitti beğenilerim gitti yorumlar😠😠😠😠😠 835 takipçilerim şimdi nasıl olacak offfffff😠😠😠😠😠😠 dün yine İnstagram açtım valla hevesim kursağımda kaldı. Okanı gebertmeyen ne olsun. Pislik gıcık manyak psikopat😠😠 İnstagram bağımlısı olarak ağladım 😂😠😐 okanı bulamıyorum nereye kaybolduysa artık. Tekme tokat Dalacağım o olacak böyle intikam alınmaz ama bu vicdansızlık 😠😂😠

• Benim ki biraz saçma gelecek ama off ya İnstagram silme varmış. Arkadaş İnstagramını sileceğini söyledi. Derslerden dolayı neyse sonra yanıma geldi deniz brn silemedim silinmiyor dedi arkadaş dediğim okan bende nasıl silemedin diye sordum. İnstagram silme sitesini yanımda açtı ama bana demedi bu İnstagramı siliyor. Dedi ki takipçi sayısı artıyor buraya şifreni girince bari bırak da yazıları okuyayım dedim. Ya hayır hadi süresi var geçecek. Çabuk şifreni gir dedi. Bende panik oldum. mal salak gibi 😂😐 şifreyi girdim tuşa tıkladım. İnstagram hesabın silinmiştir deniz gidişatın üzüyor dedi öylece telefona baka kaldım. Okan da ortadan tüydü güle güle kaçıp gitti. Oh deniz hanım intikam böyle alınır diyerek ya off ya ben bu kurnaz okana nasıl kandım. Gitti takipçilerim gitti resimlerim gitti beğenilerim gitti yorumlar😠😠😠😠😠 835 takipçilerim şimdi nasıl olacak offfffff😠😠😠😠😠😠 dün yine İnstagram açtım valla hevesim kursağımda kaldı. Okanı gebertmeyen ne olsun. Pislik gıcık manyak psikopat😠😠 İnstagram bağımlısı olarak ağladım 😂😠😐 okanı bulamıyorum nereye kaybolduysa artık. Tekme tokat Dalacağım o olacak böyle intikam alınmaz ama bu vicdansızlık 😠😂😠

Allah başka dert vermesin :) :)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Sevim Ayla ().

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 14 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!