Neden İnsanlar LGBTİ Bireylerden nefret ediyor?

• Ek olarak;

• Gercekten anlayamıyorum insanlar neden bizlerden bu kadar nefrer ediyor Niye yani ben Islam Dinine inanan bireyim oysa Din saygi ve sevgiyi hoşgörüyü gosterir bu gayrimüslimler sadice nefret eder Yahu Hepimiz insanız biz bu insanlara bu kadar nefret edinilebilecek ne yaptık ki?

gayrimuslimler mi nefret eder? Ulan bu dünyada en büyük yıkımı nefreti dinler göstermiştir yahudiler hristiyanlar ve müslümanlar sırasıyka bütün savaşları kıyımları din adına yaptılar sevgi saygıymış yav he hee.. Bana bir tane inançsız saf nefreti bu inançsızlığından olan birini göstersene? 2 gram beyninizle saçma sapan yaftalamalar falan? İnsanlar ne zaman dinlerden kurtulur o zaman nefret de biter emin ol

• Post by Malihulya ().

This post was deleted by the author themselves ().
  • Gercekten anlayamıyorum insanlar neden bizlerden bu kadar nefrer ediyor Niye yani ben Islam Dinine inanan bireyim oysa Din saygi ve sevgiyi hoşgörüyü gosterir bu gayrimüslimler sadice nefret eder Yahu Hepimiz insanız biz bu insanlara bu kadar nefret edinilebilecek ne yaptık ki

Başkalarında rahatsız olduğumuz her şey kendimizi anlamamızı sağlayabilir. Tam bu sebepten rahatsız oluyorlar işte. İçlerinde onu yaşıyor olabileceklerinden korkuyorlar.