Gay Bar Ortamı Nasıl?

• Bir arkadaşım çok istiyor eğleniriz diye çok merak ediyormuş hiç gay bar'a gitmedik nasıl bir ortam var?

giden var mı? tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

• gitmedim öyle yerler de sadece filimlerde olur sanıyordum gerçek miymiş gkgk

• Valla birkaç defa liseden arkadaşlarla gitmiştik bunlardan birine 5-6 kişi. Eskort oğlanlar tırcı abilerin kucağında oturup içki içiyordu. Tabi bizim gittiğimiz yer baya leş bir mekandı. Zaten sonra da çıkmıştık :D. Burası bar değil gece klübü tarzı bir yerdi.

Onun haricinde

İstiklalde bir bar vardı bir zamanlar hala duruyor mu bilmiyorum. Orası iyi herkes kendi aleminde genelde zaten sevgililer takılıyor orada yabancı pop falan çalıyorlar. Üst katında da gey kafe gibi bir yer vardı. ama uzun zaman oldu şuan yeri değişti mi kalktı mı bilmiyorum. Birde maslakta var kocaman bir yer travestiler dans showları yapıyor. Orayada bizim liseden arkadaşlarla gitmiştik.

Şuan o ortamlar nasıl bilmiyorum. Ama değişir tabi.

edit: Önceden baya yırtıktım tabi. şuan bütün arkadaş ortamını değiştirdim. Kendimi LGBTi ortamından baya soyutlaştırdım.

(rezil)

Winter is Coming:!:

• Efsane lise yılları geçirmişsin ben en fazla denize gitmiştim 😇😇

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• İstanbul da çok 3 4 tane var diye biliyorum, aslın da bende merak ediyorum ama hiç gitmedim :)

Ayaklarımı yerden kesecek bir mutluluk istiyorum dedi,

Bir gün boynunda asılı bir iple bulduk.

:rolleyes:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!