İstanbul Kadıköy LGBTi Buluşması

• Selam millet,

İstanbul'da oturan lgbti arkadaşlar ile birlikte tanışma etkinliği yapabiliriz. Çay sohbeti gibi mesela.

İstanbul'da oturup böyle bir tanışma etkinliğine katılmak isteyenler bu başlığa yazsın. Ortak bir gün ve saat belirtip bunu duyururuz. Bence güzel olur ne dersiniz?

<3

Winter is Coming:!:

Mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenleyen Blue: Bilgi akışının tam olarak sağlanamaması ve bilgilerin kaybolmasından ötürü lgbti üyelerin sorularını daha sonra da bu problemleri yaşayabilecek insanlar adına herkese açık ve arşivlenebilir forum üzerinden sürdürmeyi ve çalışmalarımızı bu yönde yoğunlaştırmamız gerektiğini düşündük. Toplantı ilamlarınızı topluluk sitemizde bulunan çoklu sohbet ve tartışma alanlarından devam ettirebilirsiniz. Bu Sebeple topluluk adına açtığımız telegram gurubunun kapatılmasına karar verdik. Üyelerin kendi aralarında başka platformalarda yürüttüğü eylemlerden topluluk yönetimi olarak sorumlu değiliz. ().

• Yorumda bulunmak için Bu bağlantı'yı tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Türkiye Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Trans ve İnterseks Yardımlaşma & Dayanışma Topluluğu, Eşcinsel Topluluk.

• Umut dolu genç arkadaşların bir araya gelmesi çok güzel...

Bu yayılan enerji Homofobik yarasaların da dikkatini çekiyor

Eşcinseli tek yakalayınca kabadayı olan çeteleri de...

Masum masum yaklaşıp ardından günaha karşı muska, hastalığa karşı terapi satıcılarını da...

Hele İstanbul bu konuda nasıl verimli...

Moral bozmadan ama temkinli, samimi ama mesafeli... Etkinlikler dilerim...

• Evet arkadaşlar isterseniz şöyle yapalım. bizim telegram gurubumuz var oraya katılın. O şekilde bir plan yapalım. Grubun linkini hem buraya hem de ilk posta ekliyorum.

Winter is Coming:!:

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Blue: Bilgi akışının tam olarak sağlanamaması ve bilgilerin kaybolmasından ötürü lgbti üyelerin sorularını daha sonra da bu problemleri yaşayabilecek insanlar adına herkese açık ve arşivlenebilir forum üzerinden sürdürmeyi ve çalışmalarımızı bu yönde yoğunlaştırmamız gerektiğini düşündük. Toplantı ilamlarınızı topluluk sitemizde bulunan çoklu sohbet ve tartışma alanlarından devam ettirebilirsiniz. Bu Sebeple topluluk adına açtığımız telegram gurubunun kapatılmasına karar verdik. Üyelerin kendi aralarında başka platformalarda yürüttüğü eylemlerden topluluk yönetimi olarak sorumlu değiliz. ().

• Ben açıkçası isterdim ancak, hala içimde "tamam" desem de etrafımdakilerin beni tanıması ve bilmesi biraz korkutucu gibi geliyor. Korkutucu olmasa da pek , kendim olarak dış dünya açılmaya hazır ve cesaretli değilim galiba. Belki ilerde bunu da aşıp "evet bilsinler sıkıntı değil" dediğim zamanda yine böyle bir buluşma olursa seve seve gelirim :)

• Ben de aynı durumdayım dış dünyaya açılma konusunda ise sizden farklı düşünüyorum..Ailemiz,arkadaşlarımız vs. bu yönelimimizi bilmek zorunda değiller.Kaldı ki bu onları ilgilendirmeyen bir durum..Bu bizim hayatımız. Kendimizi dış dünyaya açabileceğimiz özgür ve güzel günler dileğiyle :)

• İstemek başarmanın yarısıdır. bizler çevremizden bu kadar korkarsak bu ülkede hiçbir şey değişmez. Toplantıya gelenler gerçek isimlerini ve gerçek kimliklerini açıklamak zorunda değiller. Zaten dışarıdaki insanlar için herhangi bir arkadaş topluluğu gibi görüneceğiz. Pankart açıp hey bakın bizler LGBTİ üyeleriyiz demeyeceğiz.

• ben kesin geliyorum hatta kadiköydeyim genelde yardımcı olurum :) ama bende telegram grubuna gelemem :/

Telegram grubu da burası gibi anonim tarzı değil mi öyle anladım yani

Arkadaşlar telegram gurubuna katılınca whatsapp'daki gibi numaranız GÖRÜNMEZ telegramda kullandığınız takma isminiz hariç hiçbir bilginiz görünmüyor. Zaten o yüzden gurubu telegramdan kurduk. Yoksa whatsapp gurubu da kurabilirdik. Yani guruba katılabilirsiniz. Sadece gurupta kendi arkadaşlarınız varsa ve numaraları kayıtlıysa kendi arkadaşlarınızı telefona kaydettiğiniz şekilde görürsnüz onun haricinde yabancı insanlar sizin kim olduğunuzu bilmez.