İlk kez kendinize kaç yaşında ve nasıl açıldınız?

• Slm arkadaşlar hep kendim gibi insanları merak etmişimdir bu nedenle foruma üye oldum.

Cevabını merak ettiğim sorulardan biri ilk kez heteroseksüel olmadığınızı kaç yaşında ve nasıl anladınız?

İlk ben yazıyorum

Soru: Biseksüel olduğumu kaç yaşında anladım?

Cevap: Tam anlamıyla 16

Soru: Biseksüel olduğumu nasıl anladım?

Cevap: en son hatırladığım kadarıyla 12 yaşımdan bu yana hep erkeklere karşı da bir ilgim vardı, tabi tüm erkeklere değil ilk yakınlaşmam geçtiğimiz yıl mahallemden bir arkadaşımla oldu bize gelmişti odamda PS oynuyorduk, oyunu ben kazandım ve sana nasıl çktm dedim :P sen mi bana çktn diyerek beni yere yatırdı altından kurtulmaya çalışırken göz göze geldik kısa bir aradan sonra dudaklarına yapıştım ve öpüşmeye başladık ve yaklaşık bir yıldır da çıkıyoruz

• Yorumda bulunmak için Bu bağlantı'yı tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Türkiye Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Trans ve İnterseks Yardımlaşma & Dayanışma Topluluğu, Eşcinsel Topluluk.

• 2016’ydı.10.sınıftaydım.Ondan hoşlandığım an huzur bulmuş gibiydim,o surada müzik dinleyip onu stalklıyordum ve “Ben ondan hoşlanıyorum”dedim(o an aşırı normal gelmişti ki normal bir şey).Bu zamana kadar kendimi hep hetero sanıyordum.O ise biyolojik olarak kız ama sanırım erkek gibi hissediyordu kendisini.O zaman anladım biseksüel olduğumu(daha doğrusu poliseksüelim sanırım).Aptallıklarım yüzünden 1 sene sonra aramız açıldı ve muhtemelen benden nefret ediyordur dlaşşflsödkf.2 yıldır hislerim gidip geliyor,artık eskisi kadar da birilerinden hoşlanamıyordum.Hala unutamadım.Güzel kızlara eskiden de zaafım vardı.6.sınıfta bir arkadaşımdan hoşlanır gibi olmuştum ama sapkınlık olduğunu düşünüp görmezden gelmiştim.

• Bu sene, aslında ufakta olsa bir şeyler hissettiğim bir kız arkadaşım vardı ama sadece öylesine beğenme sanıyordum, daha sonra bir arkadaş ortamında bulundum ve bir kaç nedenden acaba bu duygu neyin nesi derken, bu ortam sayesinde fark ettim, sorgulamaya başladım, en sonunda bu sene hatta bir kaç ay önce kabullendim. Şimdi bir çok şey daha net :)

• 14-15 falandım emin olduğumda ama küçükken ve en son 12 yaşımdayken kız arkadaşlarımla yakınlaştığım olmuştu. Yani bi şaşkınlık yaratmadı. 13 gibi en yakın arkadaşıma sana lezbiyen olduğumu söylesem ne yaparsın diye sormuştum. 17 yaşımdayken de en yakın arkadaşımdan yıllardır hoşlandığımı kabullendim. Hatta söyledim ama hikayenin sonu kötü :D Başlarda biseksüel olduğumu düşünüyordum. Aseksüel olduğuma inanmaya çalıştığım bile oldu bu yakın arkadaş durumunu kabullenemediğim için. Şu an panseksüel olduğumu söyleyebilirim. 8)