Yönelimimin ne olduğuna karar veremiyorum?

• merhaba arkadaşlar yardımınızı istiyorum erkeklerden hoşlanıyorum evet fakat kısa zaman once bir arkadaşımla bir şeyler yasama fırsatı buldum hissettim mi birsey ler evet bir erkeğe hissetmediğim den çok şey hissettim fakat araştırdım bayağı sadce bir kişiyle değil bir kaç kişiyle birşeyler yasadigin da tam emin olabilirsiniz diye bir çok yazı yorum okudum duygusal yönden evet kadinlara yoğun bir his hissedemiyorum fakat beğendiğim kadınlar oluyor neyim ben bilen anlayabilecek olan biri yardım etsin aylardır dusunmekden yoruldum heteromuyum biseksüel miyim?:( :?:byrkgk

lGBT her yerde :love:

• Ben çok bilgi sahibi değilim konuyla ama şunu söylemek gerekirse ben birileri ile bir şeyler yaşamadım beraber olmak veya sevgili olmak gibi, ama bende bu konuyla alakalı yaklaşık 1-1buçuk senedir falan düşünüyorum, bir kızdan hoşlandım ve daha sonra bulunduğum bir ortam da kendim hakkında düşünmeme sebep oldu, çok fazla şey okudum, çok fazla şey izledim ve bir şekilde anlamam gerekiyordu çünkü zor bir hale sokuyordu beni. Galiba herkesten biraz daha çabuk kabullendim gibi galiba, içimde tabi, dışarısı olarak hala net değilim. Ancak ben nacizane şunu dile getirebilirim, bence bu senin daha çok anlayabiliceğin bir şey gibi galiba. Deneyimlemekle mi düşünsel olarak mı kavrayabilirsin bilemiyorum. Ama anlamaktan ziyade eşcinsel olsan bile bunu kabullenme süreci de çok fazla uzun sürebiliyor ve bu süreç yüzünden kesin bir cevap veremiyorsun kendine.

• öyle olduğumu yada ne olduğumu anlasam kabulleniş kısmının benim için zor olacağını sanmıyorum bilmiyorum aslında bir yerde haklisin bunu dusunup hissedip yaşayıp anlamalıyım ama bir şekilde fikir sahibi olmak istiyorum umarım en kısa zamanda anlarim düşünmek yoruyor gercekden de söylediğin gibi :(

• LGBTİ

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “Yönelimimin ne olduğuna karar veremiyorum, yorumlariniz benim için önemli.” Yeni Başlık: “Yönelimimin ne olduğuna karar veremiyorum?.”
  • Aynı sorunu ben de yaşıyorum. En son lisede bir erkek ilgimi çekmişti. Sadece beğeniyordum fazlası yoktu. Bir defa biri ile sevgili olduk ama ertesi gün ayrıldım. Çünkü hoşuma gitmedi sevgili olayı. Zaten o gün bugündür sevgilide yapmadım hiç. Aradan 3-4 yıl geçti ve ben şuan kızın biriyle konuşuyorum. Ama ona karşı hislerimin arkadaşlıktan fazla olduğunu düşünüyorum. Çünkü arkadaşlarımın resimlerine bakınca kalbim duracak gibi olmuyor. Ya da arkadaşlarım güzel bir şey söyleyince utanmıyorum. Ama bunların tam tersi o kızda oluyor. Ama kızların ilgimi çektiğini de düşünmüyorum. Çünkü çevremde hiçbir kıza etkilenmiş bir şekilde bakmıyorum.. ne yapmam gerektiğini, kim olduğumu, cinsel yönelimimi, ona olan duygularım gerçekten aşk mı? Bilemiyorum... Yolumu kaybetmiş gibiyim..

• bak seninle aynı durumdayız suan da 4 yıl dir benim de sevgilim yok fakat kızlara karşı bende duygusal yönden pek birsey hissetmedim bence olsaydı birsey ler yaşadığım arkadaşıma karşı çok başka duygular besleye bilirdim bende bazen kızları nadir olsa da beğene biliyorum yada kalbimi hızlandıranlar oluyor ama ben de biseksüel oldugumu düşünmüyorum fakat olma ihtimali de olunca sanirim bu yüzden belirsizlikle bogusuyoruz.. Sen sayfaya yorum yapan kişisin bens ana cevap verdim fakat neden bilmiyorum yorumlar onaylanmiyor sanirim aynı kullanıcı adı olunca anladim

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 8 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!