Yardımlaşma

• Merhaba lar sayın lgbt topluluğu 🌈 biz esmerikilii Erdem ve Emre çifti 👬Sizden ricamız bizim gibi güzel çiftleri paylaşmak bahsetmek makale v.b.. Şöyle ki neden bahsetmek derseniz bizim amacımız çok farklı şeyler doğru düzgün bir sağlıklı ilişki saygı ve sevgi içinde olmamız. Öncelikle bizden başka herkeze yardım ediyoruz, ailevi sorunlar olsun kendi kişisel sorunlar olsun yayınlar açıp ciddi ciddi izleyiciler gelip annesi ve babası ile yayına bizim konuşmalarımızı dinliyorlar, şöyle ki bir bireyi kurtarmak çok gurur verici bir şey bir örnek verelim. 16.17 yaşında bir lgbt bireyinin ailesine açılması kötü bir sonuç ailesi direk kucaklayamayacak kötü tavırlar ve şiddet alabilir ciddi bir şekilde. Ve şöyle diyoruz biz lgbt bireylerin her konuda çok çalışması lazım +2 kat daha fazla diyelim ki lise, üniversite bitirin okuyun çalışın kendi ayaklarınızın üstünde sağlam durun ailenizin karşısına geçip ben buyum deme lüksüne sahip olun, ve ilk başta aileniz sizi doktora götürmek isteyecek, asla itiraz etmeyin ailenizle doktora gidin unutmayın aslında aileniz sizi değil siz ailenizi doktora götürüyorsunuz. Çünkü aileniz eşçinselliği sadece farklı algılıyor kulaktan dolma bilgilerle hareket edecekleri için doktor şart. o zaman anlayışla karşılarlar yada , karşılamazlarsa zaten ayaklarınızın üzerinde durabildiğiniz için kendi yolunuzu izlersiniz. Ve bizim sevdamızı gören eşçinseller bireylere özgüven geldiğini söyleyen cok sayıda güzel mesajlar ve yorumlar alıyoruz. Güzel bir şey böyle bilgi vermek bilgi edindirmek. Ve biz daha çok kişilere yardım etmek istiyoruz

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!