Eşcinsel Bir Erkekle Formalite Evlilik Yapmak İstiyorum

 • Merhaba ben 32 yaşında hemşireyim. Cinsel tercihimden dolayı evlilik yapmıyorum. Toplum baskısından ötürü çevreme mutlu aile gibi göstereceğim , öncesinde karşılıklı evlilik sözleşmesi imzalayacağım, düzgün giyimli ve normal bir işi olan ( aileme kabul ettirmem için) hoşgörülü birine ihtiyacım var. Benim gibi düşünen biri varsa lütfen bana ulaşın. Şuan Ankaradayım ailemle yaşıyorum. İstanbulu istememin sebebi iş olanağım fazla olması.

 • Yorumda bulunmak için Bu bağlantı'yı tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

  Türkiye Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Trans ve İnterseks Yardımlaşma & Dayanışma Topluluğu, Eşcinsel Topluluk.

 • Başta birbirini tanımadan ve evlilik sözleşmesi yapmadan yapılan evlilikler böyle sonuçlar doğurabilir haklısınız ama karşılıklı ne istediğini bilerek adım atmak daha doğru bence. Karakterli ve ne istediğini bilen kişilerle sorun yaşayacağımı zannetmiyorum.

 • Evliliği sadece toplum baskısından kaçmak olarak görmemek lazım. Çünkü evlilik beraberinde ciddi yasal sorumluluklar getiriyor ve evli çiftler açısından da bağlayıcı nitelik taşıyor. Yarın bir gün bi problem olsa karşı taraf nafaka davası bile açabilir. Bizim evliliğimiz formaliteydi demenin bir manası da olmaz mahkemede. Sahip olduğunuz mallarınız gene belirli şartlara bağlı olur. Karşı taraf benden habersiz şuraya gitti şu kişi ile flört etti dese tazminat hakkı bile doğar. Sırf ailemin gözüne iyi görüncem diye böyle şeyler düşünmeyin.


  Çok iyi tanıdığınız güvendiğiniz birisi varsa olabilir ama sırf böyle bir şey için birini bulayım da evleneyim diye düşünmeyin.

 • mereba bisex bırıyım sız bayanların erkeklerden ustun olduguna ınanıyorum.bayanların egemenlıgıne v ustunlugune ınandım hep bazen partnerımın yanında c olmak hoşuma gıdıyor.mlasef toplumsal baskı cok yogun karsılıklı guven cercevesınde tanısmak cok ısterım unıversıtede okutmanlık yapıyorum 32 yasında 180 boyunda kumral bırıyım

 • Merhaba 38 yaşında kamuda çalışan geyim. Düzgün bir hayatım var. Görünümüm tamamen erkeksi ve İstanbul’da yaşıyor güvenebileceği bir bayanla evlilik düşünüyorum tıbbi yollardan bebek sahibi de olabilirim

 • merhaba bursadan anlasmali evlilik yapmak isteyen 35 yaslarinda bir bayanla tanismak istiyorum. Bu evlilikte sadece cinsellik olmayacak. Benim gibi toplum baskısından kurtulmak, sessiz sakin yaşantıyı seven. Iyi gün-de kötü gün-de beraber olacağım biridir arayisim.