Anlaşmalı Evlilik Yapmak İstiyorum!

• Merhaba, pasif gay'ım. anlaşmalı evlenebileceğim aynı zamanda birlikte aynı evi paylaşabileceğim 20 30 yaşları arasında lezbiyen veya biseksüel temiz düzgün bayan arıyorum. evim var, durumum iyi. ciddi olanlar özelden yazsın.

• Anlaşmalı evlilik yapıp ciddi sorunlar yaşayanlar var

Eve arkadaş getirmeler, şantajlar, boşanmaya kalkıp nafaka istemeler falan

Anlaşmalı evlilik yaparken evleneceğiniz kişi hakkında ve bu konuda mutlaka detaylı bir araştırma yapıp öyle karar verin

• evet doğru söylüyorsunuz ama ben bir şekilde anlaşacabileceğimi düşünüyorum son derece anlayışlı birisiyimdir zaten her türlü kolaylıgıda evleneceğim kişiye sağlayabilirim

• Slm, benim çevremde bu şekilde evlenen kimse olmadı. BBC'de bir haber denk gelmişti.

Çin'de sahte evlilik yapan çok sayıda eşcinsel varmış, haberde formalite evlilik yapan bir çift, aileleriyle aynı şehirde yaşıyorsa sürpriz bir ziyaret her şeyi açığa çıkarabiliyormuş. Bu durumlarda çiftin birlikte yaşadığı bir ev daha olması gerekiyor, ki bunu sürdürmek bir süre sonra çok yorucu bir hal alabiliyormuş.

Bu baskının dışında bir de sürekli sorulan "Ne zaman çocuk yapacaksınız?" sorusu var. Bazı kadın ve erkek çiftler tüp bebek yapmayı deniyorlar, o zaman da çocuğu kimlerin yetiştireceği sorusu gündeme geliyor. Biyolojik anne-babanın bakmasına karar verilmesi halinde, sahte evlilik yapan çiftin de birlikte yaşama zorunluluğu ortaya çıkıyor. Özetle, durum daha da karmaşık bir hal alıyor!

Habere buradan ulaşabilirsin

• ben aynı evde yaşıyabilirim hani yeterki temiz güzel muhabbet li biri olsun yeterki çocuk olayı na gelince illa cocuk olucak diye birşey yok gene aynı evi paylaşırım isteriği gibi özgür takılır eve arkadasınıda getirebilir çok kuralcı biri değilim sadece evi temiz tutsun muhabbeti iyi olsun yeterli

• Daha önce de benzer bir başlığa yazdıklarımın aynısını buraya ekliyorum.

Alıntı

Evliliği sadece toplum baskısından kaçmak olarak görmemek lazım. Çünkü evlilik beraberinde ciddi yasal sorumluluklar getiriyor ve evli çiftler açısından da bağlayıcı nitelik taşıyor. Yarın bir gün bi problem olsa karşı taraf nafaka davası bile açabilir. Bizim evliliğimiz formaliteydi demenin bir manası da olmaz mahkemede. Sahip olduğunuz mallarınız gene belirli şartlara bağlı olur. Karşı taraf benden habersiz şuraya gitti şu kişi ile flört etti dese tazminat hakkı bile doğar. Sırf ailemin gözüne iyi görüncem diye böyle şeyler düşünmeyin.

Çok iyi tanıdığınız güvendiğiniz birisi varsa olabilir ama sırf böyle bir şey için birini bulayım da evleneyim diye düşünmeyin.

Link