Hoş geldiniz

• Yorumda bulunmak için Bu bağlantı'yı tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Türkiye Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Trans ve İnterseks Yardımlaşma & Dayanışma Topluluğu, Eşcinsel Topluluk.

• Psikoloğum ve kardeşim dışında kimse lgbt üyesi olduğumu bilmiyor.Arkadaşım yok.Ailem baskıcı ve beni zorla tesettüre sokuyorlar.Okula gidemiyorum.Insanlarla iletişim kuramıyorum.Ilaçlar alıyorum.Kafesimin içinde kendime bir ortam arıyordum.Bu yüzden buradayım.17 yaşına yeni girdim.2 yıldır ölü gibiyim ve kendime zarar veriyorum.Ölü bedenimde acıyı hissetmiyorum ve intihar girişimlerim kesimlerim kadar fazla.40'a yakın çizik var ve yaşadığımı hissetmek istiyorum.

• Yaşım çok küçük, bu sitenin en küçük üyesi bile olabilirim. Sekizinci sınıftayım, farkındalığımın ikinci senesi. Kişilik bozukluğu ve şizofreniden düzenli olarak psikoloğa gidiyordum fakat bir faydası olmadığını anladığımdan gitmeyi bıraktım. Kardeşim dışında ailem homofobik ve babam dışında ablam, kardeşim ve annem panseksüel bir interseksüel olduğumu biliyor. Ayrıca sınıfta da yönelimim biliniyor. Buraya ise ortak yönlerimiz olan insanlarla konuşmaya geldim. Pek arkadaşım olmadığından, sanaldan arkadaş edinmeyi tercih ediyorum.

• Merhabalar :) Galiba bu aralar yoğun olarak kendimi tanıma sürecindeyim. Belki de yaşımdan dolayı biraz geç bu sürece girdiğimden zor ilerliyor hayat. Etrafımda eşcinsel arkadaşım yok umarım güzel arkadaşlıklar kurabilmek ve aklımdaki sorulara bir nebze de cevap alabilmek için buradayım. Herkese merhabalarr tekrardan :saint:

• Merhabalar :) Galiba bu aralar yoğun olarak kendimi tanıma sürecindeyim. Belki de yaşımdan dolayı biraz geç bu sürece girdiğimden zor ilerliyor hayat. Etrafımda eşcinsel arkadaşım yok umarım güzel arkadaşlıklar kurabilmek ve aklımdaki sorulara bir nebze de cevap alabilmek için buradayım. Herkese merhabalarr tekrardan :saint:

Birşeyi istemek başarmanın yarısıdır derler. Umarım mutlu olursun ve tüm sorularına cevap bulursun :)

• Birşeyi istemek başarmanın yarısıdır derler. Umarım mutlu olursun ve tüm sorularına cevap bulursun :)

Teşekkürler umarım, hepimiz için geçerli, ancak cevaplardan ziyade doğru soruyu doğru zamanda sormak gerekmiş galiba 😃 ilk geldiğim zamana göre daha iyiyim sorularım azaldı, geriye içsel değilde dışarı yönden kabullenme kaldı o da çevreme göre biraz zorlu geçicek gibi ama içimde kabul ettim ve sıkıntı çekmiyorum, umarım kafası karışık olan herkes kendini olduğu gibi kabul etmesi kolay olur 😃

• merhabalar;

muzisyenim; daha dogrusu albumleri olan medyadan uzak olmayi tercih eden bir sarkiciyim..

uye oldum çünkü bu organizasyonun bile kapsaminda olmayan bir tercihim var..aseksuelim..evliyim eşim ile ayni hayatinve farkli odalari paylaşıyoruz..tek temasimiz el ele tutusmak ya da sevgiyle birbirimize sarılmak..nadir insan boyle bir hayati kabul edebilecek bir es-hayat arkadasi bulur..herkesin özgürce; hissettiği gibi yaşaması dileğiyle...

• YENİ

İsim ediz, kocaeli'den vallahi kafama güzel gelen herşey'den hoşlanırım :) siteyi normal'de forum sitelerine bayağı aşırı derece taılrıım aradğıım şeyleri bulmak istediğim bilmediğim şeyleri oralarda araştırmak yorum yapmak eleştirmek iyi oluyor yerli ve yerinde bi ara googleye yazdım böyle bir platform varmıdır diye baktım araştırdım sonun'da burayı bulduım ve öyle :)